Piabet Canlı Destek Şikayetleri

Piabet sitesi kesintisiz iletişim anlayışını ortaya koymak ve 24 saat boyunca üyelere yardımcı olmak maksadıyla, canlı destek şeklinde bir bölümü kullanıma açmış ve her gün ve günün her saatinde hizmet vermeye başlamıştır. Bu siteye giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, ana sayfanın  sol alt köşesinde bulunan bölüm üzerinden yardım talep edebilir ya da görüş ve öneri belirtebilir veya herhangi bir şikayet konusunu gündeme getirebilirsiniz. Piabet canlı destek şikayetleri dinleyen, anlayan, mutlaka çözüme kavuşturan ve her konuda yardımcı olan bir bölüm olarak meydana getirilmiştir.

Piabet Canlı Destek İle Nasıl Görüşme Yapılır?

Canlı destek hattı ile görüşme yapmak istiyor iseniz, önce piabet giriş işlemini yapmalısınız. Şu an itibariyle son yasaklama kararından sonra, piabet yeni giriş adresi piabet360 olmuştur. Bu adres ile ana sayfayı açtığınızda, sol alt köşeye doğru bakar iseniz, canlı destek online şeklinde bir resim olduğunu göreceksiniz. Görüşme yapmak istiyor iseniz, tek tıklama işlemini yapmalısınız. Ekranın sağ tarafına beyaz renkli bir konuşma penceresi, görüşme penceresi açılacaktır. Bu bölüm üzerinden iletişim kurabilmeniz için, piabet üyesi olmanız gerekecektir. Çünkü iletişim kurabilmeniz, sohbet ortamında görüşmeye başlayabilmek için, adınızı ve kullanıcı adınızı ve elektronik posta adresinizi yazmanız şarttır.

Piabet Canlı Destek Departmanları

Piabet sitesi canlı destek hattında 4 farklı departman üzerinden hizmet vermektedir. Bahse konu bölümler para yatırma, bonus işlemleri, para çekme işlemleri ve genel bilgi olacak şekilde belirlenmiştir. Eğer promosyonlar ya da para yatırma işlemleri veya para çekme işlemleri dışında, piabet sitesindeki herhangi bir hizmet ile ilgili bilgi almak, yardım talep etmek istiyor iseniz, genel bilgi bölümünü kullanabilirsiniz.

Piabet Canlı Destek Hangi Saatlerde Çalışıyor?

Kullanıcılar tarafından gündeme getirilen, piabet canlı destek şikayetleri ifadesinin içerisinde, çalışma saatleri anlayışının yer aldığı görülmektedir. Canlı destek çalışma saatleri 24 saat olacak şekilde belirlenmiştir. Gün konusunda tatil günleri, mesai günleri, resmi günler şeklinde bir ayrım yapılmamıştır. Yılın 365 günü boyunca her gün, hafta sonları ve tatil günleri dahil olmak üzere, 24 saat boyunca iletişim kurabilirsiniz. Türkçe dil seçeneğinde sohbet ortamında görüşme yapılması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir