Piabet Giriş İçin Yeni Adres Ne Olacak

Bazı ortamlarda, bazı forum sitelerinde ya da bazı paylaşım sitelerinde, doğrudan piabet giriş için yeni adres ne olacak? Sorusunun cevabı, henüz şirket tarafından açıklanmamış adreslerin, meydana getirilecek yeni giriş adresleri olduğu yönünde paylaşımların yapıldığı görülmektedir. Herhangi bir sitede bu konuda bir paylaşma denk gelmiş olabilirsiniz. Gerçekçi midir? Elbette gerçek ifadeler değildir. Limited Şirketi yeni giriş adreslerini seri olarak belirleyip, önceden kullanıcılara duyurmamaktadır. Bu yönde bir uygulama yoktur. Her gördüğünüz, her okuduğunuz adrese inanmamanız sizlere tavsiye edilecektir.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Ne Zaman Belli Olacak?

Önemli olan soru budur. Adresin ne olacağı önceden açıklanmaz fakat, yeni adresin ne zaman hizmete alınacağı bellidir. Ne zaman bilgi teknolojileri iletişim kurumu hizmetlerin aktarıldığı, problem çıkarmayan adresi tespit eder, yeni yayınlanan adresi tespit eder ve elinde bulunan yasal yetkiye istinaden, engelleme kararı verirse, o zaman hazırlanmış yeni giriş adresi ortaya çıkacak, yayınlanacak ve hizmetler verilmeye başlanacaktır.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Kim Tarafından Duyurulur?

Bu konuda yetkili olan tek kurum, piabet sitesini kuran ve işleten Limited Şirketi yani ticari işletmedir. Herhangi bir şahıs tarafından, herhangi bir işletme tarafından, siteyi kurup işleten Limited Şirketi’nin dışında bir grup tarafından bir açıklama yapılması ya da yeni bir giriş adresinin belirlenmesi mümkün değildir. Sayfalarımızda görmüş olduğunuz yeni giriş adresleri de, piabet617 şeklindeki yeni giriş adresleri de tamamen Limited şirketinden yani müşteri hizmetlerinden alınmakta ve sizler ile paylaşılmaktadır.

Piabet Giriş İçin Yeni Adres Ne Oldu?

Yukarıda da anlatıldığı gibi, piabet giriş için yeni adres ne olacak? Sorusunun karşılığını verecek hiç kimse bulunmamaktadır. Yapılan paylaşımlar gerçek değildir. Sitelere ziyaretçi çekmek amacı ile yapılan paylaşımlar, reklam amacıyla yapılan paylaşımlar olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Karşılığını bulabileceğiniz en doğru soru, yeni giriş adresi ne oldu? Sorusudur. Piabet sitesi kapatılmıştır, engellenmiştir, engelleme kararı ile Türkiye’de yeniden piabet giriş probleminin yaşandığı görülmüştür. Şirket yine hızlı davranmış, 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde, piabet yeni giriş adresi piabet617 üzerinden hizmetleri vermeye başlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir