bahis

Piabet Kayıt Nasıl Olunur

Kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için, belirli prosedürleri ya da işlem adımlarını takip etmeniz gerekecektir. Piabet kayıt nasıl olunur? Kayıt olmanız için ana ekranı açacaksınız. Ana ekranı açmanız için, yeni giriş adresini bulacaksınız. Yeni giriş adresi üzerinden hareket edeceksiniz. Kayıt formunda istenen bilgiler, belgeler, kayıt ücreti ve benzeri tüm konular ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler bu yazının devamında paylaşılmıştır.

Piabet Üyelik İçin Neler İsteniyor?

Üyelik işlemlerini başlatabilmeniz için, istenen şeyler belirlidir. Piabet üyelik için neler isteniyor? 18 yaşında ya da üzerinde olmanız isteniyor, ip ve ikametgah adresleri üzerinden hesap açmamış olmanız isteniyor, piabet üyelik iptali işleminin yapılmamış olması gerekiyor. Bunun haricinde sizlerden talep edilen herhangi bir başka bir şey bulunmuyor.

Piabet Üyelik İçin Hangi Bilgiler İsteniyor?

Üye olabilmeniz için, kayıt olabilmeniz için vermeniz gereken, site yönetimi ile ya da müşteri hizmetleri ile paylaşmanız gereken bilgiler bulunmaktadır. Peki piabet üyelik için hangi belgeler isteniyor? Kişisel bilgiler bölümüne baktığınızda, adınızın talep edildiğini, bulunuyor ise orta adınızın talep edildiğini ve soyadınızın talep edildiğini göreceksiniz. Doğum tarihiniz talep edilecektir, cep telefon numaranız ve elektronik posta adresiniz talep edilecektir. Yaşadığınız ülke, yaşadığınız şehir ve açık adres bilgileriniz talep edilecektir. Hesap bilgileri bölümüne baktığınızda, finansal işlemler ile ilgili bir talep yoktur. Sadece kullanıcı adını belirlemeniz talep edilecektir, şifre belirlemeniz talep edilecektir. Posta adresiniz bu bölüme yazılacaktır ve site içeriğinde finansal işlemlerde kullanacağınız para birimini tercih etmeniz talep edilecektir.

Piabet Üyelik Nereden Yapılır?

Piabet kayıt nasıl olunur? Ya da piabet üyelik nereden yapılır? Piabet yeni giriş adresi ile site açılır, açılan sayfanın sağ üst köşesine bakılır, giriş yap butonu ile dil seçeneği arasında bulunan üye ol yazılı buton üzerinden seçim işlemi yapmak sureti ile kayıt süreci başlatılır. Üyelik kayıt belgesi doldurulur, müşteri hizmetlerine gönderilir. Elektronik posta adresine aktivasyon linkinin gelmesi beklenir. Aktivasyon linki geldikten sonra, verilen adres üzerinden piabet giriş işlemi yapılır, ip tanımlama sistemi devreye girer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir